مناطق تفریحی شیراز

-باغ-جنت-1367184521.jpg

باغ جنت

باغ جنت که یکی از باغ های به جا مانده از دوره قاجار می باشد در صحرای کشن در قسمت جنوب شیراز و ابتدای جاده بوشهر قرار گرفته است و بسیار زیبا و دیدنی می باشد.

بعثت.jpg

باغ بعثت شیرازی

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری و تفریحی در شیراز باغ بعثت میباشد که حدود یک سال قدمت دارد و به تازگی توسط شهرداری بازسازی شده است.

باغ هنر.jpg

باغ هنر

یکی دیگر از باغ های بسیار بسیار زیبای شیراز، باغ هنر میباشد که بعد از کلان شهر های ایران، شیراز دارای این نوع باغ میباشد که همانند نگینی در پایتخت فرهنگ و ادب ایران میدرخشد.

قصر 2.jpg

منطقه قصرالدشت شیراز

منطقه قصرالدشت شیراز یکی از منطقه های بسیار خوش آب و هوای این شهر میباشد که در شمال غربی شهر راز قرار دارد و یکی از قدیمی ترین محله ها در شیراز است.

لونا.jpg

لوناپارک شیراز

این بار یکی از جاذبه های پر هیجان شیراز که ساعت ها دور از همه مسائل روزمره میتوان به تفریح و بازی های هیجانی پرداخت رو بهتون معرفی میکنیم. لونا پارک یکی از شهربازی های بسیار معروف شیراز است...

تپه1-main.jpg

تپه کاج در شیراز

هیجان را در تپه کاج تجربه کنید. هیجان رو با متنوع ترین بازی های روز دنیا تو بهترین و باشکوه ترین باشگاه شیراز تجربه کنید.

رغز.jpg

تنگ رغز

یکی دیگه از تنگه های زیبای استان فارس، تنگ رغز هست که در جنوب شرقی استان فارس، در 25 کیلومتری شمال غربی شهر داراب واقع شده است. این تنگه منظره بسیار زیبا و دلنشینی دارد.....

tange-gambil.jpg

تنگ گمبیل

تنگ گمبیل یکی دیگه از تنگه های پر هیجان و بسیار جذاب استان فارسه که خیلی خوش آب و هوا و پرمخاطبه.

تنگ  بووان.jpg

تنگ بووان

جالبه سری بزنیم به درختان بلوط در شمال غربی استان فارس. ی منطقه پر از درختان سرسبز بلوط که چشم هر بیننده ای را به خودش جذب میکنه .....